Wykład na Uniwersytecie Przyrodniczym - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół nr 5 w Lublinie

Tag img 09.02.2024, 20:26

Wykład na Uniwersytecie Przyrodniczym

Uczniowie klasy 2at i 3atp Technikum Gastronomiczno Hotelarskiego z Lublina odwiedzili Wydział Nauk o Żywności i Biotechnologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie przy ulicy Skromnej.

Młodzież z klas o kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych wzięła udział w wykładzie na temat barwników w warzywach i owocach. Uczniowie poznali rodzaje, budowę i rolę barwników.

Po wykładzie wszyscy zwiedzali Wydziały i poznali kierunki, na których mogą w niedługiej przyszłości poszerzać swoją wiedzę zarówno teoretyczną ale przede wszystkim praktyczną. Wyjście odbyło się 22.03.2023 w ramach porozumienia zawartego między Technikum Gastronomiczno Hotelarskiego im. Jana Pawła II, a Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie.