Wycieczka do Hotelu Hampton by Hilton *** - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół nr 5 w Lublinie

Tag img 11.03.2024, 11:33

Wycieczka do Hotelu Hampton by Hilton ***

W dniu 05.03.2024 r. uczniowie klasy 1 dt kształcący się w zawodzie technik hotelarstwa mieli okazję poznać hotel Hampton by Hilton***.

zdjęcie grupowe klasy, wejście do hotelu

Z obiektem zapoznała uczniów Pani Kierownik ds. obsługi gości, która w bardzo interesujący sposób opowiedziała o funkcjonowaniu obiektu oraz jego ofercie. Młodzi adepci hotelarstwa mogli zobaczyć nie tylko pokoje hotelowe, ale również restaurację, salę konferencyjną oraz salę fitness. Ciekawym doświadczeniem było poznanie udogodnień dla osób niepełnosprawnych.
Wyjście było miłą odskocznią od zajęć szkolnych i dało możliwość praktycznego poznania „książkowej teorii”.