Warsztaty z przygotowania psychologiczno–pedagogicznego dla uczniów TGH i BSG I w ramach programu Erasmus+ - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół nr 5 w Lublinie

Tag img 14.03.2024, 15:27

W środę 13 marca 2024 roku odbyły się warsztaty z przygotowania psychologiczno–pedagogicznego prowadzone przez psychologa szkolnego panią mgr Agnieszkę Zagojską.

Grupa uczniów wraz z osobą prowadzącą zajęcia

Zajęcia skierowane były do uczestników mobilności do Grecji w ramach projektu - uczniów Technikum Gastronomiczno-Hotelarskiego oraz Branżowej Szkoły Gastronomicznej I stopnia. Uczniowie poznali techniki radzenia sobie ze stresem w nowym miejscu, szczególnie podczas odbywania stażu w zagranicznych przedsiębiorstwach, adaptacji w odmiennym kulturowo środowisku, doskonalili umiejętności społeczne. Warsztaty oparte były na aktywnych metodach i ćwiczeniach.