Warsztaty szkoleniowe z zakresu dietetyki - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół nr 5 w Lublinie

Tag img 19.04.2024, 12:43

Warsztaty szkoleniowe z zakresu dietetyki

W dniu 18.04.2024 w ramach współpracy naszej szkoły z Uniwersytetem Przyrodniczym odbyły się warsztaty szkoleniowe z zakresu dietetyki. Celem spotkania było poszerzanie i uzupełnianie wiadomości z zakresu planowania żywienia.

uczniowie przy komutrerach wykonują obliczenia jadłospisów

Uczniowie klasy trzeciej technik żywienia i usług gastronomicznych pod czujnym okiem wykładowców i studentów obliczali całkowitą przemianę materii, układali i oceniali stworzone przez siebie jadłospisy przy użyciu programów komputerowych. Organizatorem ze strony Uniwersytetu Przyrodniczego były pani dr Agnieszka Malik z Katedry Biotechnologii, Mikrobiologii i Żywienia Człowieka oraz pani Monika Michalak- Majewska z Katedry Technologii Żywności Pochodzenia Roślinnego i Gastronomii.

Dziękujemy za miłe i życzliwe przyjęcie.