Uroczyste zakończenie nauki dla absolwentów XXIV Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Gastronomiczno - Hotelarskiego - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół nr 5 w Lublinie

Tag img 27.04.2024, 09:43

W dniu 26 kwietnia 2024 roku odbyło się uroczyste zakończenie nauki dla absolwentów XXIV Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Gastronomiczno - Hotelarskiego.

ślubowanie absolwentów

Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor Iwona Lipiec, kierując do absolwentów słowa wspomnień i życzeń odwagi i mądrości przy podejmowaniu życiowych decyzji.

Podczas uroczystości nastąpiło przekazanie Sztandaru szkoły uczniom klas młodszych - symbolu Zespołu Szkół nr 5 im Jana Pawła II w Lublinie.

Następnie Pani Dyrektor wręczyła nagrody książkowe laureatom i finalistom olimpiad i konkursów, uczniom otrzymującym świadectwo z biało czerwonym paskiem i bardzo dobrymi wynikami w nauce.

Nie zabrakło podziękowań dla uczniów zaangażowanych w życie Szkoły i wolontariat, czytelnictwo oraz działalność artystyczną.

Na uroczystości gościliśmy również rodziców absolwentów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce.

Przedstawicielka uczniów klas młodszych pożegnała absolwentów Zespołu Szkół nr 5. im Jana Pawła II, życząc realizacji planów i spełnienia marzeń oraz wyboru właściwej drogi i zmierzania do obranego celu.

Uroczystość zakończyły występy artystyczne szkolnego chóru Sensorium i młodzieżowego zespołu rockowego.

List Lubelskiego Kuratora Oświaty do absolwentów szkół ponadpodstawowych.