Symulacja debaty oksfordzkiej klasy 3al - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół nr 5 w Lublinie

Tag img 25.04.2024, 13:18

Symulacja debaty oksfordzkiej klasy 3al

"Wiedza jest martwa - dzisiejszy system edukacji to zakuć, zdać, zapomnieć" to temat debaty oksfordzkiej, która odbyła się w auli szkoły dnia 24 kwietnia 2024 roku. Przygotowali ją uczniowie klasy 3al w ramach przedmiotu e-zarządzanie prowadzonego przez p. Iwonę Lipiec. Po stronie Propozycji wypowiadali się: Maja Skałecka, Aleksander Kozłowski, Dominika Kuchta oraz Laura Nadolna, zaś po stronie Opozycji: Daniel Wiśniewski, Róża Olech, Jakub Jasionka i Dagmara Stefańczyk. Nad przebiegiem debaty czuwał Marszałek pani K. Nowek. W składzie jury zasiedli: L. Węgrzyn-Odzioba, A. Szymczyk-Furgał, D. Kuflewska. Publiczność- uczniowie klas: 1dl, 2al, 2bg, 3bg oraz 3dl oddając swój głos przy pomocy kodu QR, zadecydowała o wygranej Zespołu Propozycji, zaś Jury wybrało Zespół Opozycji.

Zespoły, jury, goście

Dla nas uczniów klasy 3al przygotowanie debaty zarówno od strony merytorycznej jak i organizacyjnej, było niezapomnianym doświadczeniem. Każdy miał swój wkład.

• Artykuł i zdjęcia: Diana Danilewicz, Małgorzata Czapczyńska.
  • Obsługa techniczna: Mateusz Wąchała, Mykhailo Valakh, Kacper Gładyszewski.
  • Rozdanie kodów QR: Maciej Smoliński, Wiktoria Krzemińska.
  • Wsparcie merytoryczne: Oliwia Dzirba, Aleksandra Paluch, Martyna Ćwikła, Katarzyna Mielnik, Nadia Jaskulska, Aleksandra Bujak, Aleksander Gąszczyk i Antoni Arasimowicz.