Odwiedziliśmy Szkołę Podstawową w Krasieninie - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół nr 5 w Lublinie

Tag img 29.04.2024, 11:39

Odwiedziliśmy Szkołę Podstawową w Krasieninie

W ramach projektu Erasmus+ i promocji naszej szkoły byliśmy 26 kwietnia 2024 r. w Szkole Podstawowej w Krasieninie. Mogliśmy zrealizować wśród ósmoklasistów temat "Znaczenie lasów dla ochrony środowiska".

uczniowie rysują liście

Uczniowie chętnie podjęli przygotowane przez nas działania. Uważnie słuchali i oglądali prezentację. Z zaangażowaniem wykonywali prace plastyczne. Sprawdzali swoją wiedzę, odpowiadając na pytania w formie quizu. Uczniowie z zainteresowaniem również wysłuchali informacji o naszej szkole i o możliwościach kształcenia dla siebie.

Kulminacyjnym punktem naszej wizyty było spotkanie z dyrektorem szkoły, panią Anną Czernicką-Szpakowską w jej gabinecie. Poruszyła bliskie nam tematy, a jednocześnie nawiązała do naszego projektu.

Spotkaliśmy się z atmosferą otwartości ze strony Dyrektora, Nauczycieli i Uczniów. Z sentymentem będziemy wracać myślą do naszej wizyty w SP w Krasieninie.

Ania, Milena, Sandra i Michał pod opieką p. J. Budzyńskiej