Nadzwyczajni są wśród nas - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół nr 5 w Lublinie

Tag img 10.04.2024, 15:20

Nadzwyczajni są wśród nas

Jak co roku promujemy utalentowanych uczniów, którzy, oprócz tego, że uczą się, to jeszcze znajdują czas na realizację swoich pasji, zainteresowań i talentów.

Uczeń w kasku jako zawodnik kartingu

Prezentujemy ich, aby Wam przedstawić wiele rodzajów aktywności życiowych, które człowieka wzbogacają, są antidotum na nudę, przysparzają nowych przyjaciół, a niekiedy decydują o przyszłym zawodzie.
W 2 semestrze, wskutek zmian technicznych strony Szkoły, nie pokazaliśmy wszystkich tych ciekawych świata uczniów, których zamierzaliśmy. Uzupełnimy jeszcze skład Klubu Nadzwyczajnych, opublikujemy w kronice tych, których jeszcze nie ujęliśmy i przygotowujemy prezentację tegorocznych talentów.