Wyniki etapu regionalnego Olimpiady Zawodowej „Rok przed dyplomem” - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół nr 5 w Lublinie

Tag img 08.04.2024, 08:26

Wyniki etapu regionalnego Olimpiady Zawodowej „Rok przed dyplomem”

Jest nam miło poinformować, że do etapu ogólnopolskiego Olimpiady „Rok przed dyplomem", zakwalifikowali się: Weronika Dec kształcąca się w zawodzie technik hotelarstwa, Weronika Młynarczyk kształcąca się w zawodzie technik organizacji turystyki oraz Klaudia Motylska i Mateusz Gaworski uczący się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych.

czterech uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapu ogólnopolskiego olimpiady

Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
W etapie regionalnym uczestniczyło 461 uczniów z 177 zespołów reprezentujących 59 szkół technicznych zlokalizowanych w 10 województwach. Do etapu ogólnopolskiego Olimpiady, który odbędzie się 23.04.2024 r., zakwalifikowało się 143 uczniów. Będą oni sprawdzać swoją wiedzę i umiejętności w 20 kwalifikacjach zawodowych.