Zajęcia z podstaw zarządzania kosztami w hotelarstwie (DUZ) - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół nr 5 w Lublinie

Tag img 18.03.2024, 12:33

Zajęcia z podstaw zarządzania kosztami w hotelarstwie (DUZ)

W dniu 15 marca klasa 5dtp uczestniczyła w zajęciach zorganizowanych w hotelu Focus**** w Lublinie.

zdjęcie grupowe, uczniowie znajdują się w holu recepcyjnym

Pani Sylwia Suracka pełniąca funkcję Kierownika hotelu zapoznała uczniów z organizacją, funkcjonowaniem oraz ofertą usług, natomiast Pan Dyrektor Marcin Ankiersztejn zapoznał młodych hotelarzy z tajnikami zarządzania kosztami w hotelu oraz przedstawił jak ogromne znaczenie mają koszty w prowadzeniu działalności hotelarsko-gastronomicznej.

Uczniowie z zaciekawieniem i zainteresowaniem uczestniczyli w zajęciach i zadawali dużo ciekawych „kosztowych” pytań. Spotkanie dostarczyło uczniom dużo praktycznej wiedzy i pozwoliło połączyć wiedzę teoretyczną z przykładami praktycznymi przedstawionymi przez Pana Dyrektora.