Finał Olimpiady Umiejętności Hotelarskich Ostróda 2024 - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół nr 5 w Lublinie

Tag img 27.03.2024, 10:04

Finał Olimpiady Umiejętności Hotelarskich Ostróda 2024

W dniach 25 i 26 marca w Ostródzie w hotelu Willa Port ***** odbył się finał II edycji Olimpiady Umiejętności Hotelarskich, której organizatorami byli: Szkoła Główna Handlowa i Polskie Hotele Niezależne.

Uczennica odbierająca zaświadczenia uczestnictwa w finale Olimpiady

Natalia Wesołowska uczennica klasy 4 dtp znalazła się w gronie finalistów wyłonionych w etapie regionalnym spośród 346 uczestników. Natalio! Gratujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Olimpiada została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.
Podczas Olimpiady odbyły się warsztaty dla nauczycieli pt.” Instrumenty dostosowywania kwalifikacji do potrzeb przedsiębiorców branż turystycznych” oraz warsztaty dla nauczycieli i uczniów nt. „Ubiór w hotelarstwie”, „Współczesne hotelarstwo- trendy i zmiany oczekiwań gości”, IT i sztuczna inteligencja w hotelarstwie”.