Etap regionalny Olimpiady Zawodowej „Rok przed dyplomem” - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół nr 5 w Lublinie

Tag img 25.03.2024, 13:22

Etap regionalny Olimpiady Zawodowej „Rok przed dyplomem”

W dniu 22 marca 2024 r. w Zespole Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie odbył się regionalny etap Olimpiady Zawodowej „Rok przed dyplomem”.

zdjęcie zbiorowe uczniów z opiekunem przed szkołą

Naszą szkołę reprezentowali: Natalia Wesołowska, Weronika Dec, Michał Więsyk uczący się w zawodzie technik hotelarstwa, Wiktoria Mijas, Weronika Młynarczyk, Piotr Janczarek kształcący się w zawodzie technik organizacji turystyki, a także Klaudia Motylska, Martyna Rak, Mateusz Gaworski przygotowujący się do zawodu technik żywienia i usług gastronomicznych.
Olimpiada została objęta honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki, Kuratora Oświaty w Lublinie, Prezydenta Miasta Lublin, Rektora Politechniki Lubelskiej, PKP Intercity, Polskiego Towarzystwa Informatycznego oraz Fundacji VCC.
Celem Olimpiady jest pogłębianie wiedzy z zakresu przedmiotów zawodowych, rozwijanie pasji i zainteresowań związanych z zawodem oraz kształtowanie umiejętności zdobywania wiedzy i doskonalenia umiejętności zawodowych.