10 lat współpracy z WPPKiA KUL. Warsztaty w ramach Konkursu Wiedzy o Prawie - Szczegóły aktualności - Zespół Szkół nr 5 w Lublinie

Tag img 19.03.2024, 13:29

10 lat współpracy z WPPKiA KUL. Warsztaty w ramach Konkursu Wiedzy o Prawie

10 lat współpracy Zespołu Szkół nr 5 im. Jana Pawła II z WPPKiA KUL i X edycja Konkursu Wiedzy o Prawie były okazją do spotkania p. dyrektor Iwony Lipiec z dziekanem p. Andrzejem Herbetem i prodziekanami p. Hanną Witczak i p. Michałem Domagałą.

Wykładowca i nauczyciel z grupą uczniów naszej szkoły na auli

Równocześnie, w gościnnych murach WPPKiA KUL, nasi uczniowie z kl. 1 i 2 prawniczej i 30 uczniów szkół podstawowych, podczas warsztatów, przygotowywało się do finału X edycji Konkursu Wiedzy o Prawie dla uczniów Szkół Podstawowych woj. lubelskiego. Uczniowie pogłębiali wiedzę z zakresu prawa pracy, władzy ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej w Polsce. Prelegentami byli p. Milena Kloczkowska, Małgorzata Ganczar, Anna Szymczyk-Furgał oraz p. sędzia Paweł Zdanikowski.
Do zobaczenia u Nas, na Elsnera, 23 maja.