Do wakacji

Udostępnij na facebook.com Udostępnij na nk.pl Umieść w opisie gg Udostępnij na twitter.com

Współpraca z Politechniką Lubelską

Autor: Iwona Lipiec
Zobacz także...
 • Patronat Wydziału Zarządzania Politechniki Lubelskiej nad klasą menedżerską

 • Corel Photo Paint – zajęcia na Politechnice Lubelskiej

  25 maja 2018 r. uczniowie z 1 al i 2 al wzięli udział w kolejnych warsztatach na Politechnice Lubelskiej. Tym razem uczestniczyli w kursie obsługi programu do grafiki komputerowej - COREL PHOTO PAINT.

  więcej »
 • Klasa 2 al na zajęciach z grafiki komputerowej

  Kolejna grupa uczniów naszej szkoły w ramach współpracy z Politechniką Lubelską uczestniczyła w zajęciach z grafiki komputowej na uczelni. Tematem zajęć było opracowanie materiałów promocyjnych szkoły.

  więcej »
 • Sukces w Corel Draw

  Uczniowie klasy menedżerskiej zakończyli cykl zajęć z grafiki komputerowej na Politechnice Lubelskiej. Certyfikaty Corel Draw uczniom wręczył prof. dr hab. inż. Stanisław Skowron. Gratulujemy sukcesu!

  Zapraszamy do obejrzenie galerii materiałów wykonanych przez uczniów podczas zajęć: 

  więcej »
 • Corel Draw – szkolenie z certyfikatem

  Uczniowie klasy menedżerskiej w ramach współpracy z Politechniką Lubelską uczestniczyli w szkoleniu z programu Corel Draw. Rozpoczęli tym samym cykl szkoleń, które zakończą się uzyskaniem Certyfikatu. Zajęcia prowadził pracownik Wydziału Zarządzania Pan dr Mariusz Sobka. 

  więcej »
 • Klasa I al na wykładzie...

  Uczniowie klasy 1al o profilu menedżerskim pod patronatem Wydziału Zarządzania Politechniki Lubelskiej wraz ze swoim wychowawcą wzięli udział w zajęciach zorganizowanych na uczelni. Tym razem był to wykład połączony z warsztatami na temat skutecznej komunikacji oraz jej odmian. Zajęcia poprowadziła pani dr inż. Joanna Wyrwisz.

  więcej »
Strony: 1 2