Udostępnij na facebook.com Udostępnij na nk.pl Umieść w opisie gg Udostępnij na twitter.com

Osiągnięcia i wyróżnienia

2016_srebrna_tarcza[1].png W 2016 roku Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie otrzymało w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych 2016 tytuł Srebrnej Szkoły
2017_brazowa_tarcza.png W 2017 roku Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie otrzymało w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych 2017 tytuł Brązowej Szkoły

 

Zobacz także...
 • Osiągnięcia z poprzednich lat

  Zapraszamy do zapoznania się z osiągnięciami naszych uczniów w poszczególnych latach nauki. 

  więcej »
 • Wyjątkowy sukces naszych uczniów w Gimnazjum nr 15

  Nasi uczniowie zdobyli maksymalną ilość nagród na XIV Lubelskich Spotkaniach z Poezją Jana Pawła II i Religijną Piosenką Poetycką pt." Chcę jednak być sprawiedliwy..."

  więcej »
 • Sukces na skalę ogólnopolską

  Wojciech Kocyła zajął II miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Literackim ,,Dom, Rodzina, Miłość  – utrata tych wartości to bezdomność”. 
  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

  więcej »
 • Arek Firlej - laureatem konkursu.

  W gronie 5 laureatów VII Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego jest Arkadiusz Firlej z klasy I bl. Otrzymał on wyróżnienie za literacką wypowiedź, składającą się ze 160 znaków. Gratulacje dla Arka za aforystyczne ujęcia niebanalnej refleksji egzystencjalnej.

  więcej »
 • Brawo nasi olimpijczycy!

  W dniach 16-17 marca w Poznaniu odbył się finał XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywności. Organizatorem Olimpiady jest Wydział Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego.

  Jak zwykle nasi uczniowie spisali się na medal! IV miejsce zajął Tomek Bednarczyk z kl. 3 at, VI miejsce zajęła Magda Skomorowska z kl. 2 at, Magda Rybińska z kl. 4 at zdobyła tytuł finalisty.

  Gratulujemy! 

  więcej »
 • Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

  Komisja eliminacji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego im. Józefa Czechowicza w składzie:  Joanna Szczepkowska (przewodnicząca) – aktorka, pisarka, felietonistka i pedagog, Barbara Michałowska - Rozhin – aktorka, logopeda, mistrz kultury żywego słowa,  Mateusz Nowak – aktor- monodramista, recytator, instruktor kultury żywego słowa,  Tadeusz Krukowski – muzyk MDK „Pod Akacją” - przyznała wyróżnienie uczennicy XXIV Liceum Ogólnokształcącego z kl. 3 al. - Monice Chrapowickiej (nauczyciel: pani Danuta Karoń).

  więcej »
Strony: 1 2 3 4 ... 11 12 13