Udostępnij na facebook.com Udostępnij na nk.pl Umieść w opisie gg Udostępnij na twitter.com

Konkurs Wiedzy o Prawie

Zobacz także...
 • Harmonogram Konkursu 07.03.2019

  Wszystkich Uczestników i Gości zapraszamy na Finał Konkursu Wiedzy o Prawie, który odbędzie się 7 marca 2019 r. w siedzibie XXIV Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie, ul. Elsnera 5

  więcej »
 • Regulamin Konkursu Wiedzy o Prawie 2018/2019

  Uczniów klas VII - VIII szkoły podstawowej oraz uczniów klas III gimnazjum zapraszamy do udziału w Konkursie Wiedzy o Prawie.

  więcej »
 • Relacja z finału IV edycji Konkursu Wiedzy o Prawie

  Uczniowie gimnazjum oraz klas VII szkoły podstawowej, którzy interesują się prawem mieli możliwość po raz kolejny  sprawdzić swoją wiedzę w Konkursie Wiedzy o Prawie. W dniu 22.02.2018 roku odbyła się IV edycja zmagań konkursowych. Do rywalizacji w II etapie zgłosiło się 18 zespołów. 

  więcej »
 • Zaproszenie na etap finałowy IV edycji konkursu

  Wszystkich Uczestników i Gości zapraszamy na II i III etap Konkursu Wiedzy o Prawie, który  odbędzie się 22 lutego 2018 r. w siedzibie XXIV Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie, ul. Elsnera 5. 

  więcej »
 • Konkurs Wiedzy o Prawie FINAŁ III edycji

  23 lutego 2017 r. odbył się w naszej szkole II i III (finał) etap Konkursu Wiedzy o Prawie dla gimnazjalistów pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Lublin Pana Krzysztofa Żuka i Lubelskiego Kuratora Oświaty Pani Teresy Misiuk. Do konkursu zgłosiło się 20 szkół gimnazjalnych z Lublina i województwa lubelskiego. Z Lublina gościliśmy Gimnazja nr 5, 6, 7, 19, 24, 25, 26; spoza Lublina zawitali do nas gimnazjaliści z: Bełżyc, Biskupic, Kraśnika, Krasienina, Nałęczowa, Niedrzwicy Dużej, Parczewa, Pliszczyna, Przybysławic, Radawczyka Drugiego, Trawnik oraz uczniowie z Gimnazjum nr 1 i 3 ze Świdnika.

  więcej »
 • Finał II Konkursu Wiedzy o Prawie

  Uczniowie gimnazjum, którzy interesują się prawem w dniu 11.02.2016 walczyli o tytuł zwycięzcy  II edycji Konkursu Wiedzy o Prawie.  Do rywalizacji w II etapie konkursu zgłosiło się 12 zespołów. 

  http://moje.radio.lublin.pl/to-poczatek-przyszlej-kariery-gimnazjalisci-konkursowo-o-prawie.html

  więcej »
Strony: 1 2 3