malaga212

Kolejny dzień naszego wyjazdu w ramach projektu Erasmus+ "EkoHarmonia – równowaga między naturą a postępem" był wypełniony licznymi aktywnościami, które jednocześnie integrowały naszą grupę i rozwijały naszą świadomość ekologiczną.

Rozpoczęliśmy go od wizyty na lokalnym targu, gdzie zanurzyliśmy się w kolorowym świecie regionalnych produktów. Nie tylko próbowaliśmy nowych smaków, ale także nawiązaliśmy rozmowy z mieszkańcami.

Następnie włączyliśmy się w akcję sprzątania plaży pod hasłem "Keep It Clean and Green". Sesja edukacyjna podczas sprzątania skierowana była na zrównoważone zachowania, a dyskusje dotyczyły wpływu naszych działań na środowisko. Ta prosta, ale ważna inicjatywa nie tylko połączyła nas fizycznie, ale także zmotywowała do refleksji nad naszym wpływem na planetę.

Po południu wspięliśmy się na punkt widokowy przy zamku w Maladze. Pogoda była idealna, a błękitne niebo dostarczyło nam niezapomnianych widoków na okolicę.

Wieczorem ruszyliśmy na niezwykły spacer zaułkami miasta, poznając okolice w zupełnie nowy sposób. Klimatyczne uliczki, urocze kawiarenki i miejscowi artyści tworzyli niepowtarzalną atmosferę, która zapadła nam w pamięć.

Poniedziałek nie tylko dostarczył nam radości z przygód, ale również poszerzył naszą wiedzę o różnorodności kulturowej i potrzebie troski o środowisko. 

malaga21    malaga22    malaga23

malaga25  malaga27  malaga26

  malaga28     malaga29  

  malaga210    malaga211

malaga213  malaga24