Udostępnij na facebook.com Udostępnij na nk.pl Umieść w opisie gg Udostępnij na twitter.com

Zobacz także...
  • Złote Technikum!!!

Technikum Gastronomiczno – Hotelarskie w Rankingu Perspektyw zdobyło tytuł Złotej Szkoły 2018!

Nasze technikum jest 12 szkołą w kraju i drugą w województwie. Jesteśmy także w gronie stu najlepszych szkół olimpijskich w Polsce (licea i technika).

Ranking 2018:http://www.perspektywy.pl

• Marszałek wręczył listy gratulacyjne młodym stypendystom

11 grudnia 2018 r. w Centrum Spotkania Kultur w ramach programu "Lubelskiej kuźni talentów 2016-2019" uczennice naszej szkoły: Emilia Sałaga, Magdalena Skomorowska oraz Paulina Żarnowska z klasy 4 at odebrały sypendia i listy gratulacyjne od Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego. Cieszymy się, że reprezentantki Zespołu Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie znalazły się w gronie najlepszych uczniów w województwie. Życzymy dalszych sukcesów.

• Tytuł Mistrza Polski w Futsalu obroniony!!!

Nasi uczniowie zajęli I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Futsalu Szkół Średnich z cyklu „Z SKS-u do AZS-u" rozgrywanym w Warszawie. Najlepszym zawodnikiem turnieju (MVP) został Adrian Rapa z klasy 3 sl - zdobywca 7 bramek. Gratulujemy!

• Zebranie rodziców klas IV Technikum Gastronomiczno-Hotelarskiego

W dniu 17 grudnia 2018 r. o godz. 16:30 odbędzie się zebranie rodziców klas IV Technikum Gastronomiczno – Hotelarskiego wg poniższego harmonogramu:

• Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Zapraszamy do udziału w szkolnym etapie Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

• Carving w roli głównej

Z myślą o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia zorganizowaliśmy pokaz Carvingu. Nasi Goście ze szkoły podstawowej nr 34 i nr 25 w Lublinie uczyli się jak zrobić piękne ozdoby z owoców i warzyw oraz poznawali specyfikę zawodów nauczanych w naszej szkole.

Strony: 1 2 3 4 ... 36 37 38