Udostępnij na facebook.com Udostępnij na nk.pl Umieść w opisie gg Udostępnij na twitter.com

Ostatni dzień w szkole przed wakacjami…

Ostatni dzień w szkole przed wakacjami upłynął nam na pożegnaniach, gratulacjach, podziękowaniach i życzeniach.

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2016/2017 odbyło się pożegnanie absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 4, którzy opuszczając szkolne mury złożyli ślubowanie, że przejęte dziedzictwo będą pomnażać i przekazywać dalej.

Uczniom z najlepszymi wynikami w nauce, laureatom olimpiad i konkursów zostały wręczone nagrody i dyplomy. Po emocjach nagród i podziękowań  miały miejsce artystyczne prezentacje. Wystąpiła laureatka konkursu ,,Czytamy dzieła Jana Pawła II" Sonia Szachwiardizade z klasy 1 cl oraz laureaci XIV Lubelskich Spotkań z Poezją Jana Pawła  II i Poetycką Piosenką Religijną: Wiktoria Brus, Andrzej Błaszczak z klasy I at  i Ewa Zagórska z klasy 3 ct. Dopełnieniem artystycznych wrażeń był występ naszego szkolnego chóru Sensorium.

Całej społeczności Zespołu Szkół nr 5 im. Jana Pawła II życzymy udanych wakacji, pełnych  inspirujących wrażeń i niezapomnianych chwil.

Autor: Iwona Lipiec